Boshart PENL-PG100 1/4" MPT 0 – 100 psi 2" Dial Pressure Gauge
STORE SKU:777808433704
Manufacturer No:0280743
In Stock
Online Exclusive
Quantity
Boshart PENL-PG100 Pressure Gauge, 1/4 in Connection, MPT, 2 in Dial, Steel Gauge Case, 0 to 100 psi
STORE SKU:777808433704
Manufacturer No:0280743
Online Exclusive
Quantity
You may also like…
Product description
Boshart Pressure Gauge, Gauge Case Material: Steel, Gauge Case Color: Black, 1/4 in Connection, MPT Connection, Measuring Range: 0 to 100 psi, Accuracy: 2 to 3 %, Dial Size: 2 in, Operating Temperature: -40 to 140 deg F