Bahco BAHPC10DTF 10" x 15 TPI ProfCut Dovetail Saw
STORE SKU:7311518263560
Manufacturer No:PC-10-DTF
12in Stock
Quantity
STORE SKU:7311518263560
Manufacturer No:PC-10-DTF
Quantity
You may also like…
Product description
Bahco Dovetail Saw for use on wood and plastic materials. Fine universal hardpoint toothing and light steel back for rigidity. The flexible version has a handle which swings to allow both left and right hand sawing where access is restricted. Blade Length: 250mm (10in).